Misja

Pragniemy zapewnić naszym klientom dostęp do zintegrowanych rozwiązań z zakresu usług finansowo-księgowych i do najwyższej klasy doradców biznesowych.

Stały, ewolucyjny rozwój produktów jak i realizowane w Wellton zarządzanie zmianą jest nieodłączną częścią naszej działalności. Dzięki temu możemy zrealizować nasze marzenie o firmie elastycznej
i nowoczesnej.

Jesteśmy organizacją, która wiedzą, praktyką i rzetelną pracą do klienta zdobywa miano niezawodnego partnera w biznesie.

Ponieważ pracujemy z ludźmi i dla ludzi bardzo silny akcent kładziemy na budowaniu pozytywnej relacji
z klientem, opartej na umiejętności słuchania i wzajemnej życzliwości.

Kto może skorzystać z naszych usług?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapewniamy kompleksową obsługę oraz pomoc w podejmowaniu efektywnych i bezpiecznych decyzji biznesowych. Prowadząc księgowość dla firm różnej wielkości udzielamy wszechstronnego doradztwa księgowo-finansowego. Każdego naszego klienta traktujemy w sposób indywidualny. Przed rozpoczęciem współpracy, gruntownie badamy specyfikę oraz historię dotychczasowej działalności, aby zarekomendować najskuteczniejsze dla Państwa rozwiązania.

Co zyskają Państwo wybierając Wellton?

Najważniejsze jest dla nas dobro klienta. Dlatego w ramach współpracy gwarantujemy Państwu:

 • Indywidualne podejście - przypisując Państwa Firmie osobistego doradcę,
 • Szybką informację - dzięki możliwości stałego kontaktu z naszym konsultantem,
 • Oszczędność czasu - załatwiając najważniejsze sprawy biznesowe w jednym miejscu (one door) i skupiając swoją uwagę na prowadzeniu własnego biznesu,
 • Oszczędność pieniędzy - przez zredukowanie kosztów zatrudnienia specjalistów w zakresie księgowości, kadr i płac, finansów, ekonomii, oraz prawa podatkowego, otrzymując usługi i porady najwyższej klasy ekspertów w swoich dziedzinach,
 • Spokój - powierzając sprawy finansowe zespołowi specjalistów, delegując jednocześnie kontakty księgowe z Urzędami oraz kontrahentami do biura,
 • Bezpieczeństwo - przez przeniesienie ryzyka finansowego na biuro rachunkowe, które posiada ubezpieczenie OC od ewentualnych błędów ,
 • Dostęp do danych Firmy w dowolnym miejscu - poprzez zdalny pulpit,
 • Rzetelną, miłą i życzliwą obsługę.

Rozpoczynając współpracę z nami otrzymują Państwo gwarancję przestrzegania najwyższych standardów, rzetelności dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwa przechowywania danych.

Co oferuje Państwu Wellton?

Jesteśmy jedną z wiodących firm księgowo - doradczych w Małopolsce. Oferujemy Państwu profesjonalne, zintegrowane usługi w czterech powiązanych ze sobą obszarach:

 • Księgowości
 • Doradztwa prawno-podatkowego,
 • Finansów dla firm (m.in. pozyskiwanie kapitału dla firm poprzez dotacje unijne, dotacje rządowe, kredyty, leasing),
 • Doradztwa finansowego i inwestycyjnego (m.in.: audyt, zarządzanie ryzykiem, pomnażanie kapitału).

Ponieważ pracujemy z ludźmi i dla ludzi, bardzo silny akcent kładziemy na budowanie pozytywnych relacji. Dzięki umiejętności słuchania, indywidualnemu podejściu i wzajemnej życzliwości, zdobyliśmy uznanie naszych klientów jako niezawodnego partnera w biznesie. Cieszymy się zaufaniem ponad 130 stałych klientów biznesowych. Nasze usługi świadczymy w języku angielskim, rosyjskim, niemieckim oraz polskim. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w wysokości 90 000 złotych.

Kim są specjaliści firmy Wellton?

Usługi księgowo-finansowe i doradcze realizujemy na najwyższym poziomie od 2001 roku dzięki naszemu zespołowi ekspertów – posiadających wiedzę i doświadczenie w zakresie szeroko pojętej rachunkowości i finansów dla biznesu. Nasz zespół to grupa ekspertów w swoich dziedzinach, posiadających wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy z klientami. Największy nacisk kładziemy na doskonalenie osobiste oraz współpracę w zespole. Pracujemy w miłej, wesołej i przyjaznej atmosferze, którą doceniają nasi klienci. Różnorodność w wykształceniu, osobowości i doświadczeniu zawodowym umożliwiają nam ciągły rozwój, a każdemu z pracowników realizację własnych ambicji i stałe podnoszenie umiejętności. Sukces zawdzięczamy organizacji pracy, atmosferze współdziałania i wzajemnej serdeczności.

 • mail: info@wellton.com.pl
 • telefon: 12 357 20 42
Lokalizacja
Aktualności
Przez dwa miesiące fiskus wyrzucił z rejestru podatników VAT ponad 22,3 tys. podmiotów – wynika z danych Ministerstwa Finansów.
Data: 06.03.2017. W lutym, w porównaniu ze styczniem, liczba wykreślonych wzrosła...
Likwidacja kwartalnych rozliczeń VAT od 2017 roku
17-10-2016 Od 1 stycznia 2017 r. podatku VAT nie będzie można rozliczyć kwartalnie (wyjątkiem są tzw. mali podatnicy). Możliwości...
Założyciele Wellton

Grzegorz Pstuś

Współzałożyciel Welltona oraz jego siła napędowa. Doświadczeniem w prowadzeniu działalności gospodarczej dzieli się z Naszymi Klientami. Wspomaga ich w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących wyboru odpowiednich form opodatkowania oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Swoim entuzjazmem oraz nietuzinkowym podejściem zdobył zaufanie ogromnej ilości przedsiębiorców. Po pracy poświęca czas rodzinie. Aktywnie spędza czas wolny zarówno w lecie wędrując po górach, jak i zimą szusując na nartach.