Nie strać szansy na półmilionową dotację

Rusza dwumiesięczny nabór wniosków o popularną dotację na e-biznes.

 

Rusza dwumiesięczny nabór wniosków o popularną dotację na e-biznes. Ci, którzy mają chrapkę na półmilionowe unijne wsparcie, muszą uważać – złożonego wniosku nie można wycofać i zastąpić go kolejnym. W takiej sytuacji szansa na otrzymanie dotacji przepada.
W tym roku po raz pierwszy kilka krótkich naborów na e-biznes zastąpiono jednym, za to wyjątkowo długim – konkurs rozpoczyna się 30 lipca i kończy 30 września.Oceniane będą wszystkie wnioski, które napłynęły w wyznaczonym terminie, a o przyznaniu dotacji zdecyduje przede wszystkim jakość internetowego projektu. W tym roku wnioski o dotacje należy składać tylko przez internet, a dokładnie – za pomocą Generatora Wniosków na stronie internetowej PARP.Wypełniony wniosek należy koniecznie zarejestrować – data rejestracji jest jednocześnie datą złożenia wniosku.Wniosek należy podpisać i wysłać w ciągu 10 dni od daty rejestracji. Jeśli osoba składająca wniosek posiada podpis elektroniczny z certyfikatem kwalifikowanym, może to zrobić także za pośrednictwem internetu. Jeśli przedsiębiorca nie ma podpisu elektronicznego, musi wypełniony i zarejestrowany wniosek wydrukować i wraz załącznikami dostarczyć do właściwej Regionalnej Instytucji Finansującej.
Wnioskodawcy muszą pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy: gdy już zarejestrują wniosek z generatorze, nie mogą go wycofać i złożyć kolejny raz.Dofinansowanie może dostać tylko przedsiębiorca, który złożył nie więcej niż jeden wniosek. Jeśli będzie ich więcej, z powodów formalnych zostaną odrzucone… wszystkie.

 

Żródło: www.biznes2biznes.com

  • mail: info@wellton.com.pl
  • telefon: 12 357 20 42
Lokalizacja
Aktualności
Niższe składki ZUS dla przedsiębiorców z niskimi dochodami od 01-01-2019
2018-09-07   Z nowych regulacji skorzystają od 1 stycznia 2019 r. przedsiębiorcy, których przychody w 2018 r. nie...
Przez dwa miesiące fiskus wyrzucił z rejestru podatników VAT ponad 22,3 tys. podmiotów – wynika z danych Ministerstwa Finansów.
Data: 06.03.2017. W lutym, w porównaniu ze styczniem, liczba wykreślonych wzrosła...
Założyciele Wellton
Małgorzata Mazur

Prezes spółki. Magister filologi na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz absolwent Akademii Ekonomicznej w zakresie rachunkowości i finansów. Posiada certyfikat Ministerstwa Finansów nr 27520/01. Przed założeniem własnej firmy przeszła przez wszystkie szczeble kariery w dużych firmach i koncernach. Działając kilka lat na rynku stworzyła ze wspólnikiem firmę, gdzie może realizować swoją pasję- stworzenie nowoczesnego, prężnego biura rachunkowego, gdzie panuje przyjacielska atmosfera, a każdy z pracowników, realizując własne ambicje, wspólnie buduje nową jakość. Jako była tancerka, chętnie ćwiczy. Jej ulubione zajęcia to body pump oraz cycling. Realizuje też swoje pasje tworzenia we własnym ogrodzie.

Grzegorz Pstuś

Współzałożyciel Welltona oraz jego siła napędowa. Doświadczeniem w prowadzeniu działalności gospodarczej dzieli się z Naszymi Klientami. Wspomaga ich w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących wyboru odpowiednich form opodatkowania oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Swoim entuzjazmem oraz nietuzinkowym podejściem zdobył zaufanie ogromnej ilości przedsiębiorców. Po pracy poświęca czas rodzinie. Aktywnie spędza czas wolny zarówno w lecie wędrując po górach, jak i zimą szusując na nartach.