Opublikowano termin konkursu na e-biznes

Czas składać wnioski na e-biznes

 

Znamy już terminy konkursów o dotacje unijne na e-biznes

 

Aby złożyć wniosek o najbardziej popularną w ostatnim naborze dotację, przedsiębiorcy ustawiali się w wielogodzinnych kolejkach. Najbliższy termin kolejnego naboru wniosków o dotację na e-biznes przypada miedzy 30 lipca a 30 września 2010.Wsparcie można otrzymać na projekty mające na celu świadczenie usług drogą elektroniczną, w tym wytworzenie produktów cyfrowych niezbędnych do świadczenia tych usług.W konkursie mogą wziąć udział małe oraz mikroprzedsiębiorstwa.

 

Przed złożeniem wniosku warto sprawdzić, czym właściwie jest "e-usługa". Nie można za nią uznać np. sklepu internetowego. E-usługą jest za to, np. elektroniczny system rozliczania płatności.

 

Nabór wniosków trwać będzie od 29 października, a zakończy się 30 listopada 2010.

 

Typowy projekt obejmuje integrację już istniejących systemów informatycznych przedsiębiorstw lub wdrażanie nowych systemów mających na celu umożliwienie automatyzacji wymiany informacji pomiędzy współpracujących przedsiębiorstw.

 

W szczególności chodzi tu o dostosowanie własnych systemów informatycznych do systemów informatycznych przedsiębiorców, z którymi kooperuje dana firma.

 

                                                                                                                      Źródło: msp.money.pl, AZ

 

  • mail: info@wellton.com.pl
  • telefon: 12 357 20 42
Lokalizacja
Aktualności
Niższe składki ZUS dla przedsiębiorców z niskimi dochodami od 01-01-2019
2018-09-07   Z nowych regulacji skorzystają od 1 stycznia 2019 r. przedsiębiorcy, których przychody w 2018 r. nie...
Przez dwa miesiące fiskus wyrzucił z rejestru podatników VAT ponad 22,3 tys. podmiotów – wynika z danych Ministerstwa Finansów.
Data: 06.03.2017. W lutym, w porównaniu ze styczniem, liczba wykreślonych wzrosła...
Założyciele Wellton
Małgorzata Mazur

Prezes spółki. Magister filologi na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz absolwent Akademii Ekonomicznej w zakresie rachunkowości i finansów. Posiada certyfikat Ministerstwa Finansów nr 27520/01. Przed założeniem własnej firmy przeszła przez wszystkie szczeble kariery w dużych firmach i koncernach. Działając kilka lat na rynku stworzyła ze wspólnikiem firmę, gdzie może realizować swoją pasję- stworzenie nowoczesnego, prężnego biura rachunkowego, gdzie panuje przyjacielska atmosfera, a każdy z pracowników, realizując własne ambicje, wspólnie buduje nową jakość. Jako była tancerka, chętnie ćwiczy. Jej ulubione zajęcia to body pump oraz cycling. Realizuje też swoje pasje tworzenia we własnym ogrodzie.

Grzegorz Pstuś

Współzałożyciel Welltona oraz jego siła napędowa. Doświadczeniem w prowadzeniu działalności gospodarczej dzieli się z Naszymi Klientami. Wspomaga ich w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących wyboru odpowiednich form opodatkowania oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Swoim entuzjazmem oraz nietuzinkowym podejściem zdobył zaufanie ogromnej ilości przedsiębiorców. Po pracy poświęca czas rodzinie. Aktywnie spędza czas wolny zarówno w lecie wędrując po górach, jak i zimą szusując na nartach.